12 березня 2020 р.
«WelcomeStudent, так тримати!»

Хочу від щирого серця подякувати Європейському Освітньому Центру WelcomeStudent за виконану роботу під час вступної кампанії мого сина Михайла в Колегіум Да Вінчі м. Познань.
Було надано всебічну допомогу у зборі документів, реєстрації до університету, подання документів до ВНЗ, надано та заброньовано гуртожиток (до речі, дуже добрий), надано візову підтримку. Як працюючій людині, WelcomeStudent, заощадили мені купу грошей і часу, а головне — здоров’я. Все, що було прописано в договорі, було виконано на 100%. Дуже дякуємо)
У результаті син благополучно отримав візу, перетнув кордон, поселився та облаштувався в гуртожитку і зараз відвідує заняття, йому все дуже подобається – і університет, і гуртожиток. Куратор у Познані надає велику інформаційну підтримку у побутових питаннях. Дуже цінуємо)
Дівчатка, то тримати!